Program:

Úžasná svatba

Každý dostane jen to, co si zaslouží

Pátek 21.2. 19:00

Nový Bydžov
MÍSTO: Jiráskovo divadlo
DÉLKA PŘEDSTAVENÍ: 90 minut
VSTUPNÉ: 100,- Kč
WEB

Informace

Situační komedie Úžasná svatba ve skvělém podání divadelního souboru AMADIS z Brna nás provede jedním neuvěřitelným svatebním dnem.

Ženich Bill se probouzí v apartmá, které si pronajal předem na svatební noc. Předchozí večer zapíjel s kamarády svobodu ve stejném hotelu, aby svatbu nezmeškal v případě, že by se večírek protáhl. Zdá se, že myslel na všechno, za chvíli ho má přijít vzbudit jeho nevěsta, jenže - ouha - se vším se předem počítat nedá. Zjišťuje, že není pod peřinou sám, že je s ním neznámá dívka. Co se dělo minulou noc? Nemůže si vzpomenout a za chvíli nevěsta zaklepe na dveře.
Kde honem neznámou ukrýt a jak vůbec z toho ven, je pak předmětem velmi svižně napsané komedie ve stylu Raye Cooneyho, plné vděčných zápletek a záměn, která Vás dokáže překvapovat až do samotného konce, v tempu, které vám nedá ani na minutu vydechnout.
Navíc má ale mezi řádky téma, kterým trošku připomíná mistra komedie Georgese Feydeaua - potřebu zjistit, kdo je kdo v té bujaré směsici intrik, rychlých změn a lží. Tím spojuje to nejlepší ze světové klasiky s nejlepšími trendy současnosti a řadí se mezi nejlepší komedie poslední doby vůbec. 

 

V krásném prostředí Jiráskova divadla v Novém Bydžově Vás jako vždy přivítáme podáním ruky a sklenkou dobrého vína.

Těšíte se? Své vstupenky můžete zakoupit ještě dnes ZDE!

Akci podpořil Královéhradecký kraj. 

DOBRÉ DIVADLO, Toulovcovo náměstí 152, 570 01 Litomyšl
info@dobredivadlo.cz | +420 777 637 888
Facebook - Dobré divadlo Navštivte náš facebook | Google+ | www.rytirlitomysl.cz

All rights reserved © Top Design J.Pelikovský 2012