Program:

Ani o den dýl

Jak se elegantně zbavit ženy?

Sobota 3.3. 19:00

Hradec Králové
MÍSTO: Nové Adalbertinum (Velké náměstí)
DÉLKA PŘEDSTAVENÍ: 90 minut
VSTUPNÉ: 250 Kč
WEB | Tisková zpráva

Informace

Dobré divadlo uvede komedii „Ani o den dýl!“ v sobotu  3. března v 19 hodin v Novém Adalbertinu na Velkém náměstí v Hradce Králové. Komedii podle francouzské předlohy zahraje Nezávislá divadelní scéna SemTamFór ze Zlína.

Komedie poskytne mužům návod, jak se elegantně zbavit ženy, se kterou se chtějí rozejít. Pavel k tomu využije svého kamaráda, kterého přesvědčí, aby s nimi bydlel. Ale žena oba muže převeze…Nahlédněte do jedné domácnosti a společně prožijte intimní chvíle. Byt dvou mužů a jedné ženy je otevřen...

,,Mám doma dvě ženské a je to s nimi někdy k nevydržení,“ svěřuje se pan Milan Kopecký, který chodí na pořady Dobrého divadla už 11 let. ,,Třeba mi bude tento pořad inspirací!“ Komedie o lidském pletichaření vznikla podle předlohy francouzského dramatika Clémenta Michela.  

V sále Nového Adalbertina bude stolová úprava, kde se občerstvíte na těle i na duchu. Můžete si dát k představení jídlo a pití, co hrdlo ráčí a posedět u stolů se svíčkami. Vstupenka stojí 250 Kč, ale držitelé Senior pasů mají symbolické vstupné 50 Kč. Akci podpořil Královéhradecký kraj.  Předprodej na www. HKpoint.cz a hodinu před začátkem na místě.  Kontakt 777 637 888.

DOBRÉ DIVADLO, Toulovcovo náměstí 152, 570 01 Litomyšl
info@dobredivadlo.cz | +420 777 637 888
Facebook - Dobré divadlo Navštivte náš facebook | Google+ | www.rytirlitomysl.cz

All rights reserved © Top Design J.Pelikovský 2012