" />

Program:

Dobré ráno blues - koncert

"Dobré ráno blues band zní autenticky, ryze a zemitě. Má tah jak rozvodněná Mississippi."

Čtvrtek 28.11. 20:00

Hradec Králové
MÍSTO: Pivovar Beránek - Stěžery
DÉLKA PŘEDSTAVENÍ: 2 hodiny
VSTUPNÉ: 400,- Kč
WEB

Informace

Máte rádi mississippské blues, country-blues a bluegrasse? Pak na koncertě tohoto česko-amerického tria nesmíte v žádném případě chybět. Těšit se můžete na energií nabitou show, hravost i bravurní instrumentální výkony.

Dobré ráno blus band lze bez přehánění označit za jednu z nejlepších ne-li vůbec nejlepší bluesovou kapel u nás. Není tedy náhoda, že tato kapela jako jediná z České republiky reprezentovala svou zemi na mezinárodním festivalu European Blues Challenge v Norsku. Jejich tři alba patří mezi nejprodávanější bluesová alba u nás a jsou nadšeně přijímána jak posluchači, tak odbornou kritikou.
Dobré ráno blues tvoří Vít Kopecký – 12 strunná akustická kytara, resophonická kytara, Vladislav Sosna – valcha, bicí souprava a Brynn Stephens – zpěv, foukací harmoniky.

Potřebujete ještě další pobídku k návštěvě tohoto koncertu? Tak tady je: hrát se bude v Pivovaru Beránek ve Stěžerách, takže spojíme jedinečný muzikantský zážitek s neméně skvělým zážitkem gastronomickým. Součástí vstupného je totiž raut a na čepu se můžete těšit na pivo tohoto ceněného pivovaru.

Pořád málo? Tak pak Vás budeme lákat na krásné prostředí Pivovaru Beránek, kde se snoubí úcta k tradici s modernou v citlivě provedené rekonstrukci bývalé barokní sýpky hraběte Harracha ve Stěžerách.

Rezervujte si své vstupenky co nejdřív, počet míst je omezen.
Upozorňujeme, že rezervace je povinná!

Držitelé Senior pasů mají symbolické vstupné 50,- Kč.

Akci podpořil Královéhradecký kraj.

 

DOBRÉ DIVADLO, Toulovcovo náměstí 152, 570 01 Litomyšl
info@dobredivadlo.cz | +420 777 637 888
Facebook - Dobré divadlo Navštivte náš facebook | Google+ | www.rytirlitomysl.cz

All rights reserved © Top Design J.Pelikovský 2012